Skip to content

ZADZWOŃ: +48 22 813 21 83

ZAREZERWUJ TERMIN: booksy

O nas

fot-o-nas

Kim jesteśmy

Zajmujemy się rehabilitacją osób w każdym wieku, które cierpią na dolegliwości i choroby nabyte wskutek urazów lub które pojawiły się wraz z wiekiem. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne masaże lecznicze wykonywane w wielu technikach i o różnych tradycjach, a także nowoczesne terapie falą uderzeniową i wiele, wiele innych.

Nasze usługi zapewniamy w placówce znajdującej się na granicy Saskiej Kępy z Gocławiem. Istnieje również możliwość dojazdu do Pacjenta.

Nasza historia 

Lecznica Centrum Rehabilitacji ”Ateny” rozpoczęła działalność w 2013 Roku.

Impulsem, który zapoczątkował świadczenie usług medycznych w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii była obserwacja stanu i potrzeb społeczeństwa w tym zakresie.

Społeczeństwo polskie starzeje się w szybkim tempie. Zasadniczą kwestią i sprawą podstawową jest zachowanie stanu zdrowia i samopoczucia tej części społeczeństwa, która nie jest już aktywna zawodowo, w jak najlepszym dobrostanie. Jest też spora część osób w różnym wieku, które po przebytych chorobach, wypadkach komunikacyjnych lub innych zdarzeniach wymagają pomocy w dojściu do zdrowia i pełnego uczestnictwa w życiu społecznym zawodowym i rodzinnym.

Potrzeby więc były i są bardzo duże natomiast dostęp do tego typu świadczeń mocno ograniczony.

Podstawowymi chorobami zarówno wśród ludzi starszych jak i w ciągle rosnącej liczbie ludzi młodych są dolegliwości bólowe szyi, pleców i kończyn.

Chcieliśmy więc  pomagać ludziom cierpiącym na te przypadłości. Wiedzieliśmy, że są skuteczne metody walki. Świadczyliśmy usługi rehabilitacyjne początkowo tylko prywatnie. W 2017 roku podpisaliśmy kontrakt z NFZ i od tego momentu wykonujemy świadczenia zarówno komercyjne jak  i w ramach kontraktu z NFZ. Dbamy o najwyższą jakość usług zatrudniając dobrze wyszkolony personel, który stale podnosi swe kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach poznając najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie skutecznej rehabilitacji pacjentów. Systematycznie dokonujemy też zakupów najlepszego i najnowocześniejszego sprzętu służącego do rehabilitacji i fizjoterapii.

o-nas-historia

Kariera

Recepcjonistka

+ Dobra organizacja pracy.
+ Łatwość nawiązywania kontaktów
+ Umiejętność obsługi komputera
+ Znajomość języka angielskiego

Fizjoterapeuta

+ Uprawnienia do zawodu
+ Dyspozycyjność 
+ Dobry kontakt z pacjentami
+ Znajomość języka polskiego

Masażysta

+ Uprawnienia do zawodu
+ Dyspozycyjność 
+ Dobry kontakt z pacjentami
+ Znajomość języka polskiego

Asystentka zarządu 

+ Dobra organizacja pracy.
+ Dyspozycyjność
+ Umiejętność obsługi komputera
+ Znajomość języka angielskiego